express ošetření pleti

Hodinové ošetření pleti pro zaneprázdněné klienty, pány, nebo pro ošetření mladé aknózní pleti. Ošetření obsahuje: odlíčení a čištění pleti,peeling, depilace v obličeji, maska, závěrečná péče.

990 Kč

klasické ošetření pleti

Ošetření na hodinu a půl, vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro zralejší pleť, vzhledem k příjemným účinkům kosmetické masáže.

Ošetření obsahuje: odlíčení a čištění pleti, peeling, depilace v obličeji, masáž obličeje a dekoltu, maska, masáž rukou a závěrečná péče.                                   

1290 Kč

klasické ošetření pleti s barvením obočí hennou BrowXenna

Ošetření obsahuje klasické ošetření pleti a dále barvení obočí hennou, včetně vyměření ideálního tvaru obočí a konečnou úpravu. Ošetření s barvením je na dvě hodiny.

1690

luxusní dvouhodinovka

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro zralou pleť. Při tomto ošetření si užijete: odlíčení a čištění pleti, peeling, depilace v obličeji, hloubkovou liftingovou masáž, maska, masáž rukou a závěrečná péče.

1890 Kč

ošetření non toxic

Ošetření pleti českou značkou Purity Vision, bez chemie na bázy olejů. Ošetření obsahuje: odlíčení  a čištění pleti, peeling, depilace v obličeji, masáž obličeje a dekoltu růžovým olejem, masku a masaž rukou, záverečnou péči.

1100 Kč

čistá záda

Ošetření problematické pleti na zádech, čištění pleti, peeling, případná depilace, maska, závěrečná péče.

890 Kč

barvení obočí hennou BrowXenna

Ošetření obsahuje: depilaci a úpravu obočí, vyměření ideálního tvaru, barvení hennou a závěrečnou úpravu, ošetření je na půl hodiny.

 550 Kč

služby vizážistky

Dle domluvy, líčení a účesy na slavnostní příležitosti, svatby, plesy, pracovní akce a další..ceník na dotaz ráda zašlu emailem.