kosmetické ošetření pleti

Ošetření pleti a dekoltu francouzkou kosmetikou a kosmeceutikou Ella Baché. Tato značka byla založena v Pařízi v roce 1936, farmaceutkou Ellou Baché a může se pyšnit svou laboratoří a více jak 80-ti, lety výzkumu.


 Ošetření provádím ve čtyřech variantách, podle typu pleti a požadavků klienta, od hodinového ošetření pro časově vytížené klienty, nebo pro klienty s mladou a problematickou pletí, přes ošetření na hodinku a půl s intenzivní masáží obličeje, dekoltu a také masáží rukou. Dále nabízím ošetření problematické pleti na zádech, včetně depilace a luxusní ošetření na dvě hodiny s aplikací alginátové masky.

kosmetické ošetření pleti non-toxic

Kosmetické ošetření pleti čistou,přírodní kosmetikou na bázy růžových olejů českou značkou Purity Vision. Ošetření je hodinu a půl s intenzivní masáží obličeje, dekoltu a masáží rukou. Depilace je prováděna cukrovou pastou, nebo pinzetou. Všechny potřeby pro ošetření jsou buď rozložitelné, nebo v případě textilu prané v ekologickém pracím prášku značky Sonett.

úprava obočí hennou 

Obočí přesně vyměřím podle tvaru a typu vašeho obličeje, dále zvolíme barvu a obarvíme hennou. Pracuji se značkou BrowXenna. K ošetření patří dále i depilace přebytečných chloupků, buď pinzetou, nebo voskem a následná fixace.

líčení a účes

Ať už se jedná o Váš velký den, líčení na ples, nebo jinou příležitost, kdy se chcete cítit výjímečně, ráda Vám pomohu s výběrem make-upu a účesu, nalíčím, včetně zkoušky u mě v salonu, nebo u Vás doma.